Ota yhteyttä

YHTEYSTIEDOT

Timber-hirren tehdas sijaitsee Pohjois-Pohjanmaalla, Haapavedellä.
Tehtaan yhteydessä on myös pääkonttorimme.

Pohjan Timber-hirsi Oy
Kalliotie 13, 86600 Haapavesi

Puh. 0440 450 880

Vienti: 08 450 770

 

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskujen vastaanotto:
Verkkolaskuosoite: 003709825164
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

Verkkolaskujen lähetys:
Verkkolaskuosoite: 003709825164
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

TEHDAS

Onni Timlin

Toimitusjohtaja, vienti
Puh: 0400 649 330
Email: onni.timlin@timber-hirsi.fi

Tuomas Tölli

Suunnittelija, tuotantovastaava
Puh: 0443 450 332
Email: tuomas.tolli@timber-hirsi.fi

Tapio Peltola

Suunnittelija
Email: tapio.peltola@timber-hirsi.fi

Veli-Pekka Timlin

Energialaskenta

Aino Timlin

Asiakashankkija

Juho Vatjus-Anttila

Asennusvastaava

MYYNTI

Pohjois-Suomi

Puh: 016 4654 032

Anssi Sekki

Myyntipäällikkö
Pohjois-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa
Itä-Suomi
Puh: 0440 450 880
Email: anssi.sekki@timber-hirsi.fi

Jorma Tukiainen

Tehtaan edustaja

Itä-Suomi
Puh: 017 369 7934
Email: Jorma.Tukiainen@timber-hirsi.fi

Mikko Riikola

Tehtaan edustaja
Pohjois-Suomi
Puh: 016 4654 032

Jarmo Luukkonen

Tehtaan edustaja Varsinais-Suomi Puh: 02 4808 1622 Email: jarmo.luukkonen@timber-hirsi.fi

Tehtaan edustaja Uusimaa / Nyland, Ahvenanmaa / Åland, Betjäning även på svenska Puh: 019 372 315

VIENTI

VENÄJÄ, UKRAINA, VALKOVENÄJÄ, LATVIA

Normunds Broks Puh: +371 224 738 58 Email: normunds.broks@timber-hirsi.fi

SAKSA, ITÄVALTA, SVEITSI, ESPANJA

Jussi Larsson Heidelbeergasse 10 37083 Göttingen Puh: +49 (0)551 307 78 82 Fax: +49 (0)551 307 78 94 Email: jlarssonljfinn.de

ALANKONMAAT

JdW-Services Finse Houtstapelbouw John de Wit en Kirsten Berendsen Garderenseweg 337-2, Ermelo Puh: 06-37 35 73 44 / 06-50 52 46 82 Email: jdw-services@kpnmail.nl

ANGOLA, PORTUGALI

www.logdomus.pt

ESPANJA

HAUS FINLAND José Enrique Rovira Ctra. de la Coruña, Km. 27,300 Las Matas 28290 Las Rozas Madrid Puh: 91 630 42 62 Email: ventas@hausfinland.com www.hausfinland.com

ISRAEL

Mr David Nishry, AM Projects Puh: 052-543 6665 Email: david.nishry@gmail.com www.loghouse-il.com

PUOLA

Timber Hirsi Polska ul. Powstancow Slaskich 9 47-171 Rozmierka Puh: 0048 77463 63 29 Puh: 0048 77463 31 44 Email: damianduk@ddtherm.com.pl www.timber-hirsi.pl

TSEKKI

Eco HOLZHAUS s.r.o. Address?: U Zli?ína 195/4 155 21 Praha 5 – Zli?ín ?eská republika Email: infoecoholzhaus.?eu? Puh: +420 725 052 331 Puh: +420 725 052 333 www.ecoholzhaus.cz www.ceskedrevenedomy.cz

TURKKI

Finev Ltd Mr Hakan Eryigit Email: hakanhbenerji.net Puh: 0212 328 2570 Gsm: 0533 663 62 79